Budownictwo

Tematyczny portal internetowy!

Posted by admin On December - 15 - 2018 Comments Off on Sale weselne Kraków
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wesele to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie wyłącznie dobre uczucia. Warto je zaplanować w komfortowym lokalu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być odpowiednia pod względem wielkości, żeby było wolne miejsce na ustawienie ław i krzeseł oraz na hulanki przy muzyce. Oczywiste jest, że wysoka jakość lokalu jest decydująca. Przybranie sali powinno być z uwagą przemyślane, oświetlenie nie rażące, ale odpowiednie do okazji. Wielu zaproszonych uszanuje ładne dekoracje kwiatowe. W pobliżu sali weselnej musi być parking, na którym można pozostawić pojazd. Sala mogłaby mieć jeszcze jedno pomieszczenie, w którym można zmienić okrycie, zostawić rzeczy, zrelaksować się przez kilka minut. Nie powinno się rezerwować zbyt małej sali, w związku z tym, że impreza może być nie do końca udana, a przyjęcie weselne to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeżeli muzyka jest grana na żywo to koniecznie trzeba wydzielić przestrzeń dla zespołu muzycznego. W takim miejscu należy zapewnić dostęp do wody, z uwagi na to, że członkom zespołu często robi się sucho w gardle i potrzebują uzupełnić płyny.

Sala właściwie wentylowana

Sala nie może być duszna. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji brak to powinno się zapewnić opcję otwierania sali i wpuszczania powietrza. Sala dobrze dotleniona to miejsce doskonałe, zapewniające dobrą parkietowe szaleństwo. Jeżeli jest mało powietrza to ludzie niemiłosiernie się pocą, za szybko męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie powinna być za śliska, żeby goście nie połamali nóg. W sali należy także zaplanować piękne dekoracje – tak jak wspominaliśmy powyżej – ale mało dokuczliwe – między innymi kompozycje z lilii lepiej sobie darować. Zapach tych roślin jest zbyt zdecydowany oraz męczący. Nie spisze się nigdy, będzie zamiast tego sprawiał, że goście od razu poczują się zmęczeni.

Umiejscowienie sali

Lokalizacja sali jest ważna – jeżeli przy hotelu z salą weselną położony jest park lub spory ogród to goście mogą wyjść, przespacerować się, spokojnie porozmawiać ze znajomymi. Gdy budynek położony jest przy głośnej ulicy to zaproszeni nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie powinno się palić. W hotelu muszą znajdować się łazienki i to więcej niż dwie. Zabawy weselne bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie weselne musi mieć odpowiednią infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym powstają dania lub są odgrzewane zamówione potrawy. To zaplecze musi być odpowiednio wentylowane, po to by klimaty z kuchni nie przenikały na salę weselną. Potrzebna jest również szatnia, gdzie można zostawić okrycia wierzchnie gości weselnych. Przydadzą się opakowania jednorazowe, żeby można zapakować gościom na wynos jedzenie, jeśli pozostaje po weselu.
Zatem odpowiednie zaplanowanie jest ogromnie ważne. Wielkość sali, jej urządzenie i położenie mają zasadnicze znaczenie dla sukcesu projektu pod nazwą wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

admin

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Comments are closed.